Žáci školy se v letošním školním roce podívají do Portugalska a Irska

V pondělí 13. a ve středu 15. září proběhlo ve škole druhé kolo výběrového řízení do programu Erasmus+. Přihlášení studenti a učni, kteří na základě stanovených kritérií uspěli v prvním kole, postoupili do užšího výběru, v jehož rámci absolvovali přijímající pohovor v českém a anglickém jazyce.
Žáci se v letošním školním roce zúčastní dvou stáží. První stáž bude v Portugalsku na začátku listopadu a druhá pak v Irsku v jarních měsících. Na každou stáž bylo vybráno devět nejlepších studentů maturitních oborů stavebnictví a pět žáků učebních oborů. Žáci byli seznámeni s výsledky výběrového řízení prostřednictvím platformy Teams. Děkujeme všem studentům za účast ve výběrovém řízení.

Ing. Lucie HejkalováPřidáno 23. 9. 2021, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru