Zahájení spolupráce se společností Eurovia CS

Pro další rozvoj zaměření dopravních staveb, které se ve škole vyučuje od letošního září, byla ve středu 10. listopadu podepsána rámcová smlouva o spolupráci se společností Eurovia CS. „V průběhu měsíce září jsme oslovili firmu kvůli stipendiím pro žáky středních škol a následně jsme se dohodli na podpisu smlouvy,“ říká Ondřej Vojíř, zástupce ředitele školy. Za společnost Eurovia CS navštívily školu Zuzana Vácová, vedoucí útvaru náboru, a také referentka útvaru Klára Bartošová. „Během setkání jsme jednali o možnostech spolupráce a do budoucna naplánovali exkurze na stavby společnosti. Zástupci firmy navštíví v průběhu školního roku žáky ve škole a nabídnou jim letní brigády, které by jim měly pomoci žákům nabrat praktické zkušenosti z fungování staveb,“ doplňuje Josef Charamza, ředitel školy.

„Jsme rádi, že jsme se školou podepsali smlouvu a těšíme se na budoucí spolupráci. Stavební škola v Havlíčkově Brodě je další střední školou, se kterou spolupracujeme, a věříme, že se podaří získat ze školy kvalitní žáky,“ doplňuje Zuzana Vácová za společnost Eurovia CS.

Přidáno 11. 11. 2021, autor: Ondřej Vojíř