Závěr školního roku patřil sportovním aktivitám

Předposlední den letošního školního roku se žáci školy sešli ve sportovním areálu TJ Jiskra v Havlíčkově Brodě. Zde se mohli zapojit do několika sportovních aktivit podle vlastního výběru.
Hrál se turnaj mezi třídami v kopané. Do tohoto turnaje se přihlásilo osm družstev a na prvním místě se nakonec umístila třída 2. A, když po dramatickém průběhu porazila ve finále třídu 1. B až po penaltovém rozstřelu. Dalšími aktivitami, do kterých se žáci zapojili, byl volejbal, plážový volejbal, přehazovaná, badminton, tenis, stolní tenis a také nácvik odpalů basebalovou pálkou.

Druhý den a tedy poslední den školního roku se žáci sešli ve svých třídách a převzali si od svých třídních učitelů vysvědčení.

Všem přejeme po tomto nelehkém školním roce pěkné prázdniny a těšíme se na viděnou ve školním roce 2021/2022.Přidáno 4. 7. 2021, autor: Jan Ruml

tisk Tisknout   ↑ Nahoru