Budova a prostory školy

Veškerá výuka probíhá v jedné budově školy, takže nemusíš mít strach, že budeš muset přecházet během výuky do jiných prostor. Naše učebny výpočetní techniky jsou vybaveny kvalitními počítači tak, aby zvládaly práci v náročných grafických programech. Sportovci jistě ocení moderní tělocvičnu a posilovnu. Na výuku cizích jazyků máme specializované učebny.

Praxi a odborný výcvik pořádáme v nově postavené hale z roku 2016, která nabízí veškeré vybavení. Ve škole máme několik kopírek pro tisk a kopírování pro studenty. Součástí prostor školy jsou také nápojové a potravinové automaty.

Pro ekologicky smýšlející jsme u vchodu do šaten postavili přístřešek na kola, který je navíc ekologicky napájen větrnou turbínou umístěnou na střeše tělocvičny.


Budova a prostory školy


Přidáno 4. 8. 2020, autor: Jan Novotný

tisk Tisknout   ↑ Nahoru