Dny otevřených dveří

Termíny dnů otevřených dveří ve školním roce 2021/2022:

sobota 20. 11. 2021 od 8:30 do 12:30

(Den stavitelství a architektury)

středa 24. 11. 2021 od 13:30 do 18:30

sobota 15. 01. 2022 od 8:30 do 12:30

V případě zájmu o individuální prohlídku školy kontaktujte zástupce ředitele školy Ing. Ondřej Vojíře (vojir@stavskola.cz; 569 433 519 a 702 167 101). Během prohlídky absolvujete besedu s vedením školy a projdete si prostory školy s jedním z vyučujících.

Chodba školy

Pokud se rozhoduješ, kam dál po ukončení základní školy a zajímá Tě stavařina a technické zaměření, máš skvělou příležitost navštívit naší školu na dnech otevřených dveří (DOD). Poznáš atmosféru školy, seznámíš se s prostředím, podmínkami a vyučujícími.

Jak DOD probíhá a na co se můžeš těšit?

• V prostorách školy tě budou provázet naši druháci a třeťáci.
  • Hned na úvod navštívíš besedu s vedením školy, která začíná každých patnáct minut.
  • Po této besedě obdržíš propagační materiály, materiály ke studiu a (drobný dárek).
  • Poté můžeš obdržet přihlášku ke studiu a podrobné informace k přijímacím zkouškám a přípravným kurzům
  • Můžeš si prohlédnout a vyzkoušet vybavení pro geodézii, 3D tiskárnu, 3D scanner.
  • V jazykových učebnách se dozvíš podrobnější informace k možnosti zahraničních exkurzí a stáží.
  • V učebnách výpočetní techniky si s pomocí našich studentů vyzkoušíš práci s grafickým programem a nakreslíš si svůj první jednoduchý objekt.
  • Podíváš se na úspěšné studentské projekty z minulých let.
  • Můžeš navštívit naši modelárnu a kroužek kreslení a malování.
  • Budeš mít možnost potkat se s našimi absolventy a také zástupci spolupracujících firem.
  • Velmi důležitou zastávkou je naše nová hala, kde je zajištěna praxe a odborný výcvik, která nabízí veškeré potřebné vybavení.
  • Podíváš se do učebny instalatérů, která slouží pro výuku a ukázku řešení z praxe.
  • Prohlédneš si také tělocvičnu a posilovnu, kde obdržíš informace ke sportovním aktivitám, jako je lyžařský kurz, vodácký kurz a sportovní kurz na Slovensku ve Spišské Nové Vsi.

K prohlídce pro zájemce o učňovské obory doporučujeme si vyhradit minimálně 1 hodinu (1,5 hodiny), v případě zájmu o maturitní obory až 2 hodiny.

Věříme, že takto strávený čas Ti pomůže v rozhodování při výběru perspektivních oborů, které naše škola nabízí.

Jak se k nám dostaneš?

• Můžeš jet s rodiči automobilem a zaparkovat přímo před školou na prostorném parkovišti (cena parkovného je ve všední dny od 08:00 do 16:00 hod 2 Kč/hod, víkendy zdarma).
  • Autobusová zastávka „Stavební škola“ je vedle školy.
  • Z vlakového nádraží k nám dojedeš autobusem, nebo pěšky za max. 10 minut.
  • Také můžeš přijít sám nebo s kamarády.

Kontaktní údaje na vedení školy:

tel. 569 433 519

ředitel školy Ing. Josef Charamza email: charamzam@stavskola.cz