Dny otevřených dveří

Termíny dnů otevřených dveří ve školním roce 2023/2024:

​středa 22. 11. 2023 od 13:30 do 18:30

sobota 25. 11. 2023 od 8:30 do 12:30

sobota 13. 1. 2024 od 8:30 do 12:30

V případě zájmu o individuální prohlídku školy v jiném termínu kontaktujte zástupce ředitele školy Ing. Jana Matějku (matejka@stavskola.cz; 569 433 519 a 720 215 879).

Chodba školy

Pokud se rozhoduješ, kam dál po ukončení základní školy a zajímá Tě stavařina a technické zaměření, máš skvělou příležitost navštívit naší školu na dnech otevřených dveří (DOD). Poznáš atmosféru školy, seznámíš se s prostředím, podmínkami a vyučujícími. Celou školou tě provede některý z našich žáků, potkáš se s řadou učitelů a vedením školy.

Jak DOD probíhá a na co se můžeš těšit?

• V prostorách školy tě budou provázet naši druháci a třeťáci.
  • Můžeš obdržet přihlášku ke studiu a podrobné informace k přijímacím zkouškám a přípravným kurzům
  • Prohlédneš si a vyzkoušíš vybavení pro geodézii, 3D tiskárnu, 3D scanner.
  • V jazykových učebnách se dozvíš podrobnější informace k možnosti zahraničních exkurzí a stáží.
  • V učebnách výpočetní techniky si s pomocí našich studentů vyzkoušíš práci s grafickým programem a nakreslíš si svůj první jednoduchý objekt.
  • Podíváš se na úspěšné studentské projekty z minulých let.
  • Můžeš navštívit naši modelárnu a kroužek kreslení a malování.
  • Budeš mít možnost potkat se s našimi absolventy a také zástupci spolupracujících firem.
  • Velmi důležitou zastávkou je naše nová hala, kde je zajištěna praxe a odborný výcvik, která nabízí veškeré potřebné vybavení.
  • Podíváš se do učebny instalatérů, která slouží pro výuku a ukázku řešení z praxe.
  • Prohlédneš si také tělocvičnu a posilovnu, kde obdržíš informace ke sportovním aktivitám, jako je lyžařský kurz, vodácký kurz a sportovní kurz.
  • Na posledním stanovišti se potkáš s ředitelem školy, který rád zodpoví Tvoje dotazy

K prohlídce pro zájemce o učňovské obory doporučujeme si vyhradit minimálně 1 hodinu (1,5 hodiny), v případě zájmu o maturitní obory až 2 hodiny.

Věříme, že takto strávený čas Ti pomůže v rozhodování při výběru perspektivních oborů, které naše škola nabízí.

Jak se k nám dostaneš?

• Můžeš jet s rodiči automobilem a zaparkovat přímo před školou na prostorném parkovišti (cena parkovného je ve všední dny od 08:00 do 16:00 hod 2 Kč/hod, víkendy zdarma).
  • Autobusová zastávka „Stavební škola“ je vedle školy.
  • Z vlakového nádraží k nám dojedeš autobusem, nebo pěšky za max. 10 minut.
  • Také můžeš přijít sám nebo s kamarády.

Kontaktní údaje na vedení školy:

tel. 569 433 519

ředitel školy Ing. Josef Charamza, email: charamzam@stavskola.cz