Dojíždění, ubytování a stravování

Škola se nachází blízko centra Havlíčkova Brodu. Dopravní dostupnost školy vlakem a autobusem je bezproblémová i pro studenty ze vzdálenějších obcí. Havlíčkův Brod je dopravním železničním uzlem.
Do školy dojíždějí žáci ze širokého okolí Čáslavi, Hlinska, Jihlavy, Pelhřimova atd.
Škola nemá vlastní domov mládeže ani stravovací zařízení. Obojí zajišťuje jiná střední škola v Havlíčkově Brodě.

Mapa dojíždění

Dojíždění

Vlakové nádraží a autobusový terminál se nachází přibližně 10 minut chůze od školy. Některé autobusové spoje mají zastávku přímo u školy.
U školy je přímo zastávka městské autobusové dopravy.

Ubytování a stravování

Ubytování a stravování škola zprostředkovává na domově mládeže a jídelnách Obchodní akademie a Hotelové školy v Havlíčkově Brodě.
Do jídelny žáci dochází pěšky. Nachází se asi 10minut od školy.

Ubytování

OA HŠ, Domov mládeže v ulici Bratříků 581, Havlíčkův Brod. 10 minut chůze od školy.
Cena ubytování: 1200 Kč/měsíc.

Stravování

1. Stravování žáků je možné v jídelně OA a HŠ v Havlíčkově Brodě (ulice Bratříků 581)
    Cena stravování – plná penze: 108 Kč/1 den.
  2. Pro neubytované na DM je k dispozici oběd v jídelně, ulice Bratříků
    Cena oběda: 37 Kč.

Mapa stravování

(www.oahshb.cz/uchazeci/ubytovani-a-stravovani)

Ceny jsou platné k 1. 9. 2022

Další možnosti stravování - jídelna U PLETAŘŮ

Jídelna je otevřena každý všední den od 10:15 – 13:30. Nachází se u hlavního vstupu do areálu PLEAS v Havlíčkově Brodě asi 5 minut chůze od školy.

Přidáno 4. 8. 2020, autor: Jan Novotný

tisk Tisknout   ↑ Nahoru