Dojíždění, ubytování a stravování

Škola se nachází blízko centra Havlíčkova Brodu. Dopravní dostupnost školy vlakem a autobusem je bezproblémová i pro studenty ze vzdálenějších obcí. Havlíčkův Brod je dopravním železničním uzlem.
Škola nemá vlastní domov mládeže ani stravovací zařízení. Obojí zajišťuje jiná střední škola v Havlíčkově Brodě.

Dojíždění

Vlakové nádraží a autobusový terminál se nachází přibližně 10 minut chůze od školy. Některé autobusové spoje mají zastávku přímo u školy.
U školy je přímo zastávka městské autobusové dopravy.

Ubytování a stravování

Ubytování a stravování škola zprostředkovává na domově mládeže a jídelnách Obchodní akademie a Hotelové školy v Havlíčkově Brodě.
Do jídelny žáci dochází pěšky. Nachází se asi 10minut od školy.

Ubytování

OA HŠ, Domov mládeže v ulici Bratříků 581, Havlíčkův Brod. 10 minut chůze od školy.
Cena ubytování: 1000 Kč/měsíc.

Stravování

1. Stravování žáků je možné v jídelně OA a HŠ v Havlíčkově Brodě (ulice Bratříků 581)
    Cena stravování – plná penze: 83 Kč/1 den.
  2. Pro neubytované na DM je k dispozici oběd v jídelně, ulice Bratříků
    Cena oběda: 30 Kč.