Učební obory

Hledáš perspektivní obor, díky kterému si můžeš v budoucnu vydělat slušné peníze. Tak využij naše tříleté učební obory, které naše škola nabízí. Výhodou pro tebe je, že na učební obory se dostaneš bez přijímacího řízení.

V prvním ročníku budeš vykonávat odborný výcvik ve škole pod dohledem zkušeného učitele ODV. Od druhého ročníku už máš možnost pracovat pro stavební firmy. Studium je na konci třetího ročníku zakončeno závěrečnou zkouškou, která se skládá z praktické, písemné a ústní zkoušky.

Základní výhody naší školy:

• Výuka probíhá v nově zbudovaných prostorách.
  • Teoretická i praktická výuka v jednom areálu 10 minut od dopravního terminálu
  • Jsme malá škola, kde se žáci i učitelé navzájem znají, není zde anonymní prostředí.
  • Individuální přístup k žákům méně prostoru pro vznik sociálně patologických jevů.
  • V prvním ročníku mají žáci podobné předměty, je tedy možno případně změnit obor.
  • Předváděcí akce a exkurze do výroby podle zaměření oborů.
  • Možnost účasti v odborných soutěžích.
  • Spolupráce s firmami, práce na reálných zakázkách, finanční odměna za produktivní práci.

Uplatnění absolventa:

• Uplatní se jak v pozici zaměstnance, tak v pozici stavebního podnikatele a případného zaměstnavatele.
  • Má možnost samostatně podnikat dle živnostenského zákona a na živnostenský list.

Přidáno 4. 8. 2020, autor: Jan Novotný