Stavební škola představuje zájemcům možnosti studia na burzách škol v nejen v regionu Vysočiny

Ve druhém říjnovém týdnu se zástupci stavební školy představili na burze škol v Kolíně a Kutné Hoře.
Z obou okresů navštěvují školu především zájemci o maturitní obory, tentokrát se u stánku školy zastavilo také několik žáků devátých tříd základních škol a zajímalo se o obory učební.
„V Kutné Hoře se nás ptalo hodně žáků s rodiči na možnosti studia oborů technické lyceum a stavebnictví, přišlo ale i několik zájemců o učební obory,“ popsala Eva Pazderková, učitelka odborných předmětů, která se kutnohorské burzy zúčastnila společně s Anetou Davidovou z druhého ročníku oboru stavebnictví a Michalem Klocem, který studuje stejný ročník oboru technické lyceum.
Zájemcům přiblížili jak jednotlivé obory, tak průběh studia na škole, zázemí a pozvali je na dny otevřených dveří (živý odkaz: https://www.stavskola.cz/dny-otevrenych-dveri/).

Ve druhé polovině října a první polovině listopadu se představí zástupci školy žákům a rodičům na dalších burzách škol nejen na Vysočině:

Chrudim 19. října 2021
Jindřichův Hradec 21. října 2021