Okresní kolo SOČ

Okresní kolo SOČ

V úterý 26. března proběhlo okresní kolo Středoškolské odborné činnosti. Zástupce školy jsme měli pouze v jedné kategorii, Stavebnictví, architektura a design interiérů, ve které se účastníme pravidelně. 

Se svým polyfunkčním domem nejprve vystoupil Radim Romanovský a poté projekt dětského a multifunkčního hřiště představila Anastasiia Brovko, která projekt zpracovala společně s Justýnou Slavětínskou a Marcelou Němcovou.

 

U poroty nakonec zvítězila týmová práce v podání tří děvčat a Radim obsadil druhé místo. Obě práce postupují do krajského kola, které se už tradičně bude konat v Třebíči ve čtvrtek 25. dubna.

 

Věříme, že obě práce zaujmou porotu i v krajském kole a poperou se o šanci se posunout do kola celostátního.

Přidáno 2. 4. 2024, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru