Využití ICT ve všeobecně vzdělávacích a odborných předmětech a výuce cizích jazyků

Hlavním cílem této projektové aktivity je vytvoření výukových prezentací, které budou poskytnuty žákům v elektronické podobě v informačním systému školy a využívány prostřednictvím informačních technologií ve výuce.

Projektové aktivity budou realizovány ve třech fázích:

• Proškolení pedagogických pracovníků,
  • Vytváření didaktických materiálů a
  • Využívání těchto materiálu ve výuce.

Projekt předpokládá ve dvouletém období vytvoření 691 výukových prezentací.

Skenování a úprava obrázků

Sobotní dopoledne dne 14. 2. 2009 vyučující SPŠ stavební strávili nad skenováním a úpravami obrázků na počítači v rámci školení „Skenování a úprava obrázků“, které je financováno z VK OP 2009.

Jak vytvořit prezentaci?

Jaká jsou základní pravidla psaní elektronických dokumentů, jaká jsou pravidla prezentace, základní práce se soubory a adresáři se dozvěděli učitelé odborných a všeobecně vzdělávacích předmětů SPŠ stavební ak. St, Bechyně, Havlíčkův Brod v sobotu 28. 2. 2009 rámci školení „Jak vytvořit prezentaci?“, které je financováno z VK OP 2009.

Učitelé vytvořili první prezentace do výuky

V rámci série školení „Tvorba prezentací“ ve dnech 2. 3. 2009, 4. 3. 2009, 9. 3. 2009 a 11. 3. 2009 učitelé odborných a všeobecně vzdělávacích předmětů SPŠ stavební ak. St, Bechyně, Havlíčkův Brod vytvořili první prezentace v Power Pointu do výuky. Někteří je v těchto dnech již odzkoušeli ve výuce.

Přidáno 13. 8. 2020, autor: Jan Novotný