Tvorba a uspořádání elektronických výukových materiálů - inovace výuky

Činnost realizovaná v rámci této aktivity směřuje k prohloubení kvality výuky odborných a přírodovědných předmětů. Cílem je logické uspořádání výukových materiálů těch, které se v různých formách a na různých místech ve škole vyskytují a materiálů nově vytvořených či získaných, do programové databáze a zajistit tak snadný a přehledný přístup cílovým skupinám učitelů a žáků školy.

Vybrané předměty budou v souladu se strukturou ŠVP rozpracovány do témat s ohledem na vyučovací hodiny, čímž bude vytvořen tzv. katalog. Vyučující – realizátoři k určeným tématům vybraných z katalogu vypracují obsahovou náplň v takové formě, aby umožnila názornější a pestřejší výuku přístupnou cílovým skupinám z jakéhokoliv místa připojeného na internet.

Závazným výstupem bude vytvoření 120 výukových témat ve 12 předmětech. Zapojeno bude minimálně 9 učitelů a podpořeno 200 žáků školy oborů vzdělání Stavebnictví a Technického lycea.

Přidáno 13. 8. 2020, autor: Jan Novotný